Şifreni mi unuttun ?

*

Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’da kurulan Urartu Dil Hizmetleri kurulduğu günden itibaren çeviri sektöründe hizmet vermektedir.

Koordinasyondan sorumlu proje müdürlerimiz ile birlikte yurtiçi ve yurtdışında herbiri konusunda uzman bir freelance tercüman ağına sahiptir. Kuruluşundan itibaren tecrübeli ve uzman ekibiyle en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı amaç edinmiş olan şirketimiz, her zaman kendini geliştirmek arzusundadır.

URARTU DİL HİZMETLERİ, her yıl 20'den fazla dilde, büyük miktarlarda çeviri projeleri gerçekleştirmektedir. Bu muazzam hacim çok sayıda konu alanını kapsamaktadır.

Teknik çeviri ekibimiz; yönergeler, kullanma kılavuzları, veri formları ve eğitim materyalleri gibi dokümanlar ile ilgilenmektedir. Personel bültenleri, standart çalışma prosedürleri, ticari yazışmalar, basın bültenleri gibi kurumsal iletişim materyalleri ve broşürler, müşteri dergileri ile birlikte şirket raporları, iletişim konusunda uzman dil bilimciler tarafından incelikle ele alınmaktadır. Hukuki alandaki dil uzmanlarımız ise sözleşmeler, dava belgeleri ve dava özetleri ile birlikte ticari kayıt belgeleri gibi şirket belgeleri için çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel çevirmenlerimizin tümü, kaynak, hedef dil ve gerekli uzmanlık alanı konusunda derinlemesine bir bilgiye, mevcut kullanımlarla ilgili iyi bir kavramaya ve çeviri için gerekli olan, doğru olmakla kalmayıp aynı zamanda güzel bir şekilde yazılmış üstün yazma becerilerine sahiptir. 

TOP